
Villa Vitae
Bed & breakfast
4702 Smedstorp, 27398 Smedstorp
Fakta om boendet
Namn: Villa VitaeAddress: 4702 Smedstorp, 27398 Smedstorp
Plats: Tomelilla kommun i Skåne
Välkommen till Villa Vitae
Detta mysiga boende ligger i Smedstorp, knappt 20 minuters bilresa från Simrishamn och Borrby strand. Här erbjuds gratis WiFi, TV-rum, gym och trädgård. Rummen har fräsch, ljus inredning i 60-talsstil.
Alla rum på Villa Vitae har individuell inredning, trägolv, garderob och eget eller delat badrum. Lägenheten har dessutom ett kök.
Priser
Alla ytterligare barn eller vuxna debiteras SEK 400 per natt i extrasängar.
Max. antal extrasängar i ett rum är 1.
Husdjur accepteras. Avgifter kan tillkomma.
Logi | Pris per natt Natt | Pris per vecka Vecka | Frukost ingår Frukost |
---|---|---|---|
Tvåbäddsrum | 850 kr | - |
Nej |
Läge och avstånd
Bussarna till Tomelilla, Simrishamn och Lund har en hållplats 100 meter från boendet. Stiby golfklubb ligger 5,5 km bort, och det tar 30 minuter med bil till Ystad.
Plats | Avstånd |
---|---|
Centrum | 0.85 km |
Måltider
Varje dag på Vitae serveras frukostbuffé med ekologiska råvaror och hembakat bröd. Som gäst har du tillgång till grillfaciliteter och kök utan extra kostnad.
Faciliteter
Övrig information
Vi samarbetar med Booking.com när det gäller bokningen av denna annons.
När du klickar här nedan på "Boka" så vidarebefordras du till Villa Vitae sida på booking.com. På Booking.com sida gör du din bokning genom att du fyller i dina uppgifter om boendetid och namn. Du får också information om exakt pris för boendet som i många fall är något lägre än vad som angivits på allarum.se.